Доди Остин

Доді Остін

Доді Остін та її сім’я служать у церкві Лейквуд у Г'юстоні, штат Техас, яку засну­вав її покійний чоловік, пастор Джон Остін. Доді служила разом зі своїм чоловіком впродовж 44 років подружнього життя в церкві Лейквуд, відомої як «Оазис любові в неспокійному світі». Разом вони також побували у багатьох країнах світу й 16 років спільно вели свою національну телевізійну програму.

Бог доручив Доді Остін сильне служіння любові та співчуття. На кожному богослужінні тисячі людей отримують благословення, духовне піднесення і підбадьорення, коли вона впевнено і з любов’ю молиться за хворих, виганяє демонів і служить зі сльозами співчуття нужденним людям. Багато хто засвідчує про зцілення та визволення внаслідок її помазаного служіння. Доді є дипломованою медсестрою та має диплом доктора гуманітарних наук університету Орала Робертса.

У 1981 році Доді поставили діагноз метастатичного раку печінки, і термін її життя обмежувався кількома тижнями. Не було запропоновано жодного лікування, що давало б їй надію на життя. Ісус доторкнувся до Доді і зцілив її. Вона твердо стояла на Божому Слові, борючись своєю вірою. Сьогодні вона повністю зцілена від раку.

Сортувати по: найменованню (збільш | спад), ціні (збільш | спад), рейтингу (збільш | спад)


50,00 грн.
56 с., 145х215 мм

50,00 грн.
56 с., 145х215 мм
200+ книг, 50 в пачке

Працює на основі скрипта інтернет-магазину WebAsyst Shop-Script